Je mnohem důležitější dotknout se lidí, než tlačítka spouště.“  

 

Alfred Eisenstaedt 

                                                               “Opravdová fotografie nepotřebuje vysvětlení a také nemůže být popsána slovy”

 

Ansel Adams 

                                                                Proč fotografie? Protože mě vždycky fascinovalo zachytit okamžiky, které jsou prchavé jako život sám. Ať už                                                                    jsou to chvíle radostné, nebo bolestné. Fotografie je pro mě oslavou života. Všech jeho forem. Proto rád fotím                                                                  nejen portréty a různé akce, ale taky zvířata a přírodu. Protože to všechno je součástí našeho světa a součástí                                                                    nás.

                                                                Fotografování se s přestávkou věnuji už přes deset let. A vím, že jen kvalitní objektiv a správné světlo dobrou                                                                  fotku neudělá. Fotografování lidí je o vztahu. Proto bych se i s Vámi před focením rád sešel. Popovídal si o  Vašich představách, trochu vás poznal. A vy trochu poznali mě.

 

Zastávám názor, že na všem se dá domluvit. Takže pokud vám nevyhovuje jedna z nabízených možností, které jsou v sekci rezervace, zavolejte nebo napište. Plán focení si můžeme domluvit přesně na míru. Tak, jak budete potřebovat. 

 

A co tedy fotím nejraději a proč? 

 

Když se dva lidé milují a rozhodnou se spolu strávit zbytek života, je to obrovský milník v životě. Málokdy se lidé cítí v život tak, jak v jejich svatební den. Je to pocit, který se těžko popisuje slovy, fotografie ho ale umí zachytit tak, že slova ani potřeba nejsou. Proto svatby.

 

Stejný pohled mívají pravda i děti. I u nich je radost pátrat po kráse přítomného bytí. Naopak v očích starých lidí zase rád zkoumám život. Hledám všechny ty prožité zkušenosti, zážitky, radost i bolest. Jak se vepsali do jejich tváře? Do úsměvu? Proto portréty.

 

Oslavovat fotografií život nejde bez focení přírody. Nejkrásnější je na ní její rozmanitost. V každém ročním období je jiná, za každého počasí je jiná. Ráno je jiná než večer. Mění se každou vteřinu. Kterou se podaří zachytit mně? Proto příroda.

fotoprofici.png

Jsem členem sdružení profesionálních svatebních fotografů MYWED.com 

https://mywed.com/cs/photographer/petrblazekfoto/

a sdružení fotografů fotoprofici.cz

https://fotoprofici.cz/users/petrblazekfoto/

PRO

Kontaktní údaje

Petr Blažek

MAIL : info@petrblazek.com

tel : + 420 775 740 266

IČ: 76378616

Ježkovice 51

684 03

Atelier v centru města Brna : 

Starobrněnská 33/16

Brno

60200

právě probíhá úprava webu

Petr Blažek fotograf

 Brno | Vyškov | Břeclav | Opava | Ostrava | Morava | Celá ČR

info@petrblazek.com   tel 775 740 266

Webdesign © Petr Blažek 2017

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram sociální Icon
fotoprofici white.png